Nowa strona KPKM

Witajcie na odświeżonej stronie Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych! Zmodernizowaliśmy wygląd i dostosowaliśmy działanie strony do nowych przeglądarek i urządzeń mobilnych. Nadal dopracowujemy ostatnie szczegóły działania i wyświetlania, prosimy więc o wyrozumiałość. Postaraliśmy się też o zapewnienie jak najlepszej jakości grafik i zaktualizowanie danych klubów. Ze względu na ich ilość zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się nieścisłości.

W związku z tym prosimy Kluby o zweryfikowanie swoich danych zamieszczonych w spisie, w szczególności kontaktowych. Jako lokalizację rozumiemy miejscowość oddziału macierzystego. Prosimy też o przesłanie logotypów jeśli są nieaktualne lub w niskiej jakości (minimum to 550px x 550px, proporcja 1 x 1 na czarnym tle). 

Wkrótce na stronę powróci także galeria w nowej formie - jesteśmy w trakcie dostosowywania kolekcji zdjęć do nowych wymogów. W niedalekiej przyszłości umożliwimy samodzielne zamieszczanie treści aktualności i galerii  Klubom. Najpierw pilotażowo zasiadającym w Radzie Kongresu, ale w miarę dopracowania również wszystkim klubom MC i pozostałym. Chcemy, aby działalność Kongresu była widoczna w jednym miejscu tworząc jednocześnie archiwum polskiego życia klubowego.

Czy news jest wydarzeniem?: 
Nie