USTALENIA KPKM - jesień 2007

KONGRES POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH odbył się pomiędzy 28 a 30 września 2007 w Miałkówku obok Lucienia jako zlot na zakończenie sezonu. Gospodarzem tejże imprezy był klub TRAVELLERS MC POLAND.ZARZĄD KONGRESU w składzie:

- ROAD RUNNERS MC POLAND
- GREMIUM MC POLAND
- STEEL ROSES MC POLAND
- REBELS OF ROAD MC POLAND
- BLACK RIDER MC POLAND
- TRAVELLERS MC POLAND
- NO NAME MC POLAND
- 96 MC POLAND

podjął podczas dwudniowych obrad następujące ustalenia:
1 - klub motocyklowy FAITHLESS FG DĄBROWA GÓRNICZA - otrzymuje prawo noszenia barw klubowych na plecach kamizelki
2 - klub motocyklowy RABID WOLVES FG OPATÓW - otrzymuje prawo noszenia barw klubowych na plecach kamizelki
3 - klub motocyklowy WSCHODNIA GRUPA MOTOCYKLOWA FG ŁĘCZNA - otrzymuje prawo noszenia barw klubowych na plecach kamizelki
4 - do grona klubów motocyklowych akceptowanych przez KONGRES dołączyły następujące kluby:
- BACHUS FG ZIELONA GÓRA
- ZRYW FG OTWOCK
- NO CHAINS FG TORUŃ
- WŚCIEKŁY ŁOŚ FG ŁOCHÓW
5 - ustalono, że wszystkie kluby FG zrzeszone pod KONGRESEM POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH na tyle kamizelki mają OBOWIĄZKOWO! nosić naszywkę "KONGRESOWĄ"- jako symbol przynależności do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych oraz podkreslenie narodowości. Wzór naszywki i jej umiejscowienia na kurtce klubowej przedstawiony jest poniżej na szkicach.
Kupno naszywek pod adresam e-mail: gremium-warszawa@tlen.pl
Jednocześnie KONGRES przypomina, że na imprezach i zlotach organizowanych przez wszystkie kluby zrzeszone pod KONGRESEM nie mają prawa pojawić się kluby, które są przez KONGRES nieakceptowane.


Umiejscowienie naszywki z "plecami"

Umiejscowienie naszywki z "plecami"

Wzór obszycia przodu kamizelki

Wzór obszycia przodu kamizelki

Umiejscowienie naszywki bez "pleców"

Umiejscowienie naszywki bez "pleców"


 

Wzór naszywki kongresowej  Wymiary 7cm x 4cm

Wzór naszywki kongresowej
Wymiary 7cm x 4cm


Od dnia 8 października pojawai się na stronie rubryka INFORMACJE OGÓLNE. Bedą tam zamieszczane odpowiedzi na pytania, które są najczęściej zadawane, jak i informacje oczywiste, które wszystkie kluby powinny znać.
Wszystkie kluby uczestniczące w kongresie, których barwy klubowe zostały zaakceptowane przez KONGRES a nie zostały jeszcze zamieszczone na tej stronie internetowej (proszę sobie sprawdzić w dziale KLUBY FG i KLUBY INNE) proszę o przesłanie swoich danych i swoich barw klubowych na adres e-mail: kongrespl@wp.pl


Dziękujemy wszystkim uczestnikom kongesu za przybycie a organizatorowi za wzorową organizację. Zapraszamy jednocześnie wszystkie kluby należące do KONGESU POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH jak i te kluby, które do nas jeszcze nie dotarły a są zainteresowane ruchem motocyklowym w Polsce na wiosenny kongres, który odbędzie się w kwietniu 2008 roku a organizowany będzie przez klub GREMIUM MC POLAND.
Bliższe informacje już niebawem.

ZARZĄD KONGRESU POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH