USTALENIA KPKM - jesień 2006

Kongres odbył się pomiędzy 22 a 24 września 2006 w Szydłowcu w pięknie położonym zamku jako zlot na zakończenie sezonu. Gospodarzem tejże imprezy był klub ROAD RUNNERS MC POLAND.


ZARZĄD KONGRESU w składzie:

- ROAD RUNNERS MC POLAND
- GREMIUM MC POLAND
- STEEL ROSES MC POLAND
- REBELS OF ROAD MC POLAND
- BLACK RIDER MC POLAND
- TRAVELLERS MC POLAND
- NO NAME MC POLAND

podjął podczas dwudniowych obrad następujące ustalenia:
1 - klub motocyklowy 96 ŁAGÓW - otrzymuje status klubu MC
2 - klub motocyklowy BORUTA FG - otrzymuje prawo noszenia barw klubowych na plecach kamizelki
3 - do grona klubów motocyklowych akceptowanych przez KONGRES dołączyły następujące kluby:
- WSCHODNIA GRUPA MOTOCYKLOWA ŁĘCZNA
- DOCTORS RIDERS
- SZLIF SIERPC
- SUPPORT GROUP BLACK RIDER MC POLAND
- MOTOMAGNETO - POZNAŃ
- SPIDERS
- GREY WOLVES ŻYWIEC
4 - ustalono, że wszystkie kluby FG na tyle kamizelki obok nazwy miasta przy dolnym rokerze moga nosić polska flagę - jako symbol przynależności do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych oraz podkreslenie narodowości - flaga - naszywka dostepna jest we wszystkich sklepach militarnych i posiada wymiary 3,5cm (pion) na 5,5cm (poziom)

 Wszystkie kluby uczestniczące w kongresie, których barwy klubowe zostały zaakceptowane przez KONGRES a nie zostały jeszcze zamieszczone na tej stronie internetowej (proszę sobie sprawdzić w dziale KLUBY FG i KLUBY INNE) proszę o przesłanie swoich danych i swoich barw klubowych na adres e-mail: kongrespl@wp.plGratulujemy szczególnie klubowi 96 ŁAGÓW - za wytrwałość w dążeniu do celu i za prawdziwie motocyklowe serca klubowiczów - noście z honorem znak MC.
Gratulacje również dla BORUTY FG - to było naprawdę sprinterskie obszycie pleców :)
Dziękujemy wszystkim uczestnikom kongesu za przybycie a organizatorowi za wzorową organizację. Zapraszamy jednocześnie wszystkie kluby należące do KONGESU POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH jak i te kluby, które do nas jeszcze nie dotarły a są zainteresowane ruchem motocyklowym w Polsce na wiosenny kongres, który odbędzie się w kwietniu 2007 roku a organizowany będzie przez klub BLACK RIDER MC POLAND.
Bliższe informacje już niebawem.

ZARZĄD KONGRESU POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH