FAQ

Wszystkie kluby FG zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych zobowiązane są do noszenia naszywki kongresowej na tyle kamizelki jako symbolu przynależności do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych oraz podkreslenie narodowości. Wzór naszywki i jej umiejscowienia na kurtce klubowej przedstawiony jest poniżej na szkicach.

Czytaj więcej: Obszycie kamizelek kongresowych

FAQ

Jeździcie razem na motocyklach, jesteście zgraną paczką i chcielibyście założyć klub? Dojrzeliście do tego żeby swój klub nazwać i oznaczyć swoje kurtki barwami klubowymi? Zapraszamy do zapoznania z zasadami panującymi w świecie klubów motocyklowych i kontaktu z Kongresem Polskich Klubów Motocyklowych.

Czytaj więcej: Akceptacja barw

FAQ

Bad Standing to oznaczenie nadawane osobie, która była członkiem klubu motocyklowego, a jej szczególnie naganne zachowanie i uczynki spowodowały że została z tego klubu usunięta dyscyplinarnie i został tej osobie nadany status Bad Standing. Nadanie tego statusu sygnalizuje innym klubom, że osoba taka jest całkowicie nieakceptowana w klubach zrzeszonych w Kongresie.

Czytaj więcej: Bad Standing

FAQ

Wiele osób uważa za kontrowersyjny zwyczaj stopniowego obszywania kamizelek klubów FG obowiązujący w Polsce i propagowany przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Z punktu widzenia osoby, która chciałaby wszystko "tu i teraz" rzeczywiście może to wydawać się irytujące i niepotrzebne. W związku z tymi wątpliwościami pragniemy wyjaśnić czemu tak jest.

Czytaj więcej: Dlaczego nie od razu plecy?

FAQ

Poniżej pragniemy przedstawić mały słowniczek terminów związanych z klubami motocyklowymi. Mamy nadzieję, że okaże się pomocny. Jeśli jakieś pojęcia są niejasne, lub uważasz, że czegoś brakuje - zapraszamy do przesyłania uwag za pomocą formularza kontaktowego na stronie.

Czytaj więcej: Słowniczek