Zgodnie z ustaleniami KPKM ,termin akcji Motoserce 2016 został ustalony na 04.06.2016. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń o uczestnictwie na adres jano[at]motoserce.pl. W e-mailu potwierdzającym prosimy o podanie - nazwy klubu, osoby odpowiedzialnej (nr.tel., e-mail ), miejsca akcji oraz terminu jeśli jest poza terminem 04.06.

info buttonW dziale Archiwum Kongresów zamieszczone zostało podsumowanie wiosennego KPKM. Zapraszamy do zapoznania się z ustaleniami. Wkrótce na stronie zamieszczone zostaną zdjęcia ze spotkania.

info buttonW dziale Archiwum Kongresów zamieszczone zostało podsumowanie wiosennego KPKM. Zapraszamy do zapoznania się z ustaleniami.

diabeł2Z wielkim smutkiem zawiadamiamy Was o tym, że odszedł nasz Brat Andrzej DIABLO. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 14.11.2015 (sobota) o godzinie 11:00 w Kościele Parafialnym w Iłży. Po mszy nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Parafialny. Wszystkich, którzy chcą towarzyszyć Andrzejowi w jego ostatniej drodze serdecznie zapraszamy.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Klubu Trzy Korony FG

info buttonWprowadziliśmy zmiany w wyświetlaniu list klubów kongresowych. Prosimy o zweryfikowanie danych i przesłanie ewentualnych popdawek w przypadku wykrycia błędów. Dodatkowo na stronie działa już poprawnie kalendarz, więc po rejestracji można w nim wpisywać swoje imprezy (pojawiają się, tak jak wcześniej, dopiero po akceptacji przez administratora). Formularz kontaktowy na stronie również działa poprawnie. Do galerii dodane zostały także brakujące zdjęcia z zeszłorocznych Kongresów.

Podsumowanie wiosennego Kongresu zostanie zamieszczone w najbliższym czasie.

flaga1Termin jesiennego Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych to: 6 - 8 listopad 2015. Organizatorem jest Rebels of Road MC Poland. Spotkanie odbędzie się w Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK.

Adres: Borek 302, 32-765 Rzezawa (GPS: 50.032426, 20.525744)
 
Kluby FG i Kluby Inne zapraszamy w sobotę 7 listopada 2015. od godz. 9.00. Informacja o noclegach: Buśka tel. 537 678 658.

flaga1Będąc w zgodzie z zasadami Klubów Motocyklowych, jako Rada KPKM pozostawiamy bez komentarza wydarzenia polityczne w naszym Kraju jak i na arenie międzynarodowej. W związku z tym iż przejazd klubu Nocne Wilki w naszym odczuciu ma właśnie taki wymiar, traktujemy to jako wydarzenie propagandowe z użyciem motocykli. Wspomniany Klub składa się w dużej mierze z ludzi wywodzących się ze służb mundurowych czego nie akceptujemy. Mając na uwadze powyższe, zostawiamy sprawę analogicznym służbom po stronie UE. 

W imieniu Rady KPKM
V-Pres. Road Runners MC 
Adolf 1%-er

wiesio kirZ wielkim żalem i smutkiem informujemy, ze dnia 30.07.2015r. po ciężkiej chorobie odszedł nasz Brat Wiesław Domiańczyk. Uroczystości pogrzebowe naszego Brata odbędą się w Łukowie w poniedziałek 3.08.2015. Wyprowadzenie z kaplicy przyszpitalnej jest o godz. 14:30. Msza Św. odprawiona będzie w kościele N.M.P. Matki Kościoła o godz. 15:00. O czym zawiadamiają pogrążeni w żałobie bracia z Bears Riders Łuków FG i siostry z Girls Riders Łuków.
--
Bears Riders Łuków FG
Daniel Dziudzik
President