flagaW galerii kongresowej pojawiły się jak zwykle zdjęcia autorstwa Izy Masłowskiej. Zapraszamy do oglądania pod tym linkiem. Wkróte na stronie pojawi się również podsumowanie ustaleń Kongresu.

KongresJesien2016

W galerii pojawiły się zdjęcia z ostatniego Kongresu oraz zaległe z jesieni 2015 autorstwa Izabeli Masłowskiej. Wkrótce pojawi się również tradycyjne podsumowanie ustaleń.

grecja IMMyslę, że wszyscy poznali już Izę Masłowksą, która robi świetne zdjęcia i relacje z naszych imprez. Jedno z jej zdjęć bierze udział w konkurise "Kreta w obiektywie" i miło będzie, jak odwdzięczymy się jej oddając na nie swój głos. Każdy z nas może oddać głos - raz dziennie.

Poniżej link: http://welcometabs.com/w/585484

Powodzenia Iza, liczymy na pierwsze miejsce.

 

kong

Kwas111Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,że w dniu 06.06.2016 r zmarł nasz brat i przyjaciel Paweł Wawrzyniak "KWAS" . Uroczystości pogrzebowe odbędą się 09.06.2016 roku o godz. 13:00 w Kościele Świętego Antoniego w Zduńskiej Woli.

Semper Fidelis FG

Zgodnie z ustaleniami KPKM ,termin akcji Motoserce 2016 został ustalony na 04.06.2016. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń o uczestnictwie na adres jano[at]motoserce.pl. W e-mailu potwierdzającym prosimy o podanie - nazwy klubu, osoby odpowiedzialnej (nr.tel., e-mail ), miejsca akcji oraz terminu jeśli jest poza terminem 04.06.

flaga1W dziale "Archiwum Kongresów" pojawiło się podsumowanie ustaleń kongresowych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.