kpkm 2017 jesien

image002Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 17 września 2017, odszedł nasz BRAT - FIRST MEMBER - VICE PRESIDENT Klubu VALKYRIE F.G. - Cezary Zelga „Cezik”. Uroczystości pogrzebowe naszego BRATA odbędą się w sobotę, 23 września 2017, o godz. 14.00 w Częstochowie w kościele pod wezwaniem Nawrócenia Św. Pawła Apostoła ul. Trzcinowa 3 (wjazd od ul. Ostatniej) o czym zawiadamiają pogrążeni w smutku i żałobie Bracia z KLUBU VALKYRIE F.G.

pobraneZgodnie z ustaleniami KPKM, oficjalny termin akcji Motoserce 2017 został ustalony na 03.06.2017r. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na adres jano[AT]motoserce.pl. W e-mailu potwierdzającym prosimy o podanie: nazwy klubu, osoby odpowiedzialnej (nr.tel., e-mail), miejsca akcji oraz terminu jeśli jest inny niż 03.06.

Wojtas Doctorriders W dn. 9 września 2017 roku odszedł od Nas nagle i tragicznie, w sposób nieoczekiwany i niezrozumiały, nasz Road Captain Wojciech "Wojtas" Zalewski. Uroczystości pogrzebowe odbedą sie w piątek 15-09-2017 o godz. 15:00. w Karakule w parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego. O czym zawiadamiają pogrążeni w żałobie DoctorRiders.

marek czbZ wielkim żalem i smutkiem informujemy, że dnia 17.12.2016 r. odszedł nasz Brat, Założyciel, Honorowy Prezydent CRUISER MC POLAND - Marek „OJCIEC" Ostrowski.

Uroczystości pogrzebowe naszego Brata odbędą się w czwartek, 22.12.2016 r., o godz.12:30 w Kościele Parafialnym w Drawnie.

O czym zawiadamiają pogrążeni w żałobie bracia CRUISER MC POLAND.


W dniach 7-9.04. 2017 odbył się jesienny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, którego gospodarzem i organizatorem był Boxer MC Poland. Spotkanie miało miejsce w Kosarzynie k/Gubina.

Rada Kongresu w składzie:

- Boxer MC Poland
- Road Runners MC Poland 1% 
- Rebels Of Road MC Poland 1% 
- Steel Roses MC Poland 
- Born To Ride MC Poland
- No Name MC Poland 
- Boruta MC Poland
- Invaders MC Poland 


Rada podjęła podczas obrad następujące ustalenia:

1) Prawo do noszenia pełnych barw klubowych otrzymali:
- Dark Squadron FG Łódź
- MotoRetro FG Białystok
- Jatrabye FG Borowie
- Souls' Hunters FG Żory

2) Do Rodziny Kongresowej z prawem noszenia przodów dołączył:
- Angry Wolf Wałbrzych

Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu osiągnięć na polskiej scenie motocyklowej!


Wszystkie nowe kluby zaakceptowane przez Kongres prosimy o przesłanie następujących informacji na adres info@klubymotocyklowe.pl:
- wzór barw klubowych (proporcje "kwadrat")
- adres strony internetowej
- kontaktowy adres e-mail
- telefon sekretarza
Jeśli klub jest już umieszczony na stronie i dane są poprawne - nie ma potrzeby przesyłania ich ponownie.

W sprawie naszywek kongresowych prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.


Gospodarzem kolejnego, wiosennego Kongresu będzie klub Boruta MC Poland.

info buttonInformujemy, iż z dniem 26.11.2016 klub Dębnicki FG Kraków został rozwiązany.

kongresNa plakacie informacje o wiosennym Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych 2017. Aby zobaczyć w pełnej rozdzielczości kliknij w obrazek.