andrzej
Z wielkim smutkiem i przygnębieniem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie, w dniu 17-01-2015r. zmarł Nasz Kochany Brat Klubowy Andrzej.  Andrzej był jednym z założycieli Vulcaneria Club. 

Uroczystość żałobna odbędzie się w dniu 24.01.2015r. o godzinie 12:00 w Nadarzynie (szczegóły dot. miejsca będą podane 21.01.2015r.). Pogrzeb świecki zgodnie z życzeniem Andrzeja będzie w charakterze motocyklowym. Po zakończeniu zapraszamy na konsolację do CH w Warszawie na Fosy 3.

Robson, Secretary VC FG

 Zgodnie z ustaleniami KPKM ,termin akcji Motoserce 2015 został ustalony na 18.04.2015. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń o uczestnictwie Waszych miast w przyszłorocznej akcji na adres jano@motoserce.pl  (Klub,osoba odpowiedzialna, nr.tel. ,e-mail , termin akcji  jeśli jest po za terminem).Pod tym linkiem do pobrania  założenia konkursu na plakat promujący Naszą Akcję.

Pozdrawiam i życzę Zdrowych i Wesołych  Świąt Bożego Narodzenia oraz Happy New Year
Jano BMC

Witamy serdecznie na nowej stronie Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Nie wszystkie funkcjonalności są jeszcze w pełni uruchomione, ale już na starcie staraliśmy się zachować najważniejsze informacje ze starej witryny.