flagaWiosenny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2018. Miejscem spotkania będzie hotel Paradiso, ul. Harcerska 12, 26-130 Suchedniów. Impreza połączona będzie z 40 rocznicą powstania klubu Road Runners MC Poland. Szczegóły na plakacie.

 

pobraneZgodnie z ustaleniami KPKM oficjalny termin akcji Motoserce 2018 został ustalony na dzień 09.06.2018. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na adres jano@motoserce.pl. W e-mailu potwierdzającym prosimy o podanie:
- nazwy klubu
- osoby odpowiedzialnej (imię, nazwisko, e-mail, nr.tel.)
- miejsca akcji oraz terminu jeśli ma być inny niż ustalony.

kpkm 2017 jesien

flagaInvaders MC Poland ma zaszczyt zaprosić na pierwszą imprezę integracyjną klubów zrzeszonych w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, która odbędzie się dnia 09 grudnia 2017 roku w ośrodku wczasowym Orle Gniazdo w Szczyrku. Koszt uczestnictwa 120zł/os (pokoje o niższym standardzie) lub 150zł/os (pokoje o podwyższonym standardzie). W podanej cenie nocleg ze śniadaniem oraz wpisowe na imprezę (catering,koncert,dj itp.). Jednocześnie informujemy że jest możliwość zarezerwowania pokoi na dni poprzedzające imprezę - cena pokoi 60 zł i 90zł za osobe.

Rezerwację pokoi prosimy wysyłać na adres: rezerwacje.kongresowka.2017@interia.pl

Z przyczyn organizacyjnych prosimy o jak najszybsze potwierdzenie rezerwacji (ilość osób i noclegów),ponieważ do 13 listopada musimy potwierdzić przybliżoną ilość uczestników oraz wpłacić zaliczki.

Link do strony ośrodka w którym odbędzie się impreza: http://www.orle-gniazdo.pl/ 

Wszelkie pytania związane z imprezą prosimy kierować bezpośrednio do klubu Invaders MC Poland

 

image002Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 17 września 2017, odszedł nasz BRAT - FIRST MEMBER - VICE PRESIDENT Klubu VALKYRIE F.G. - Cezary Zelga „Cezik”. Uroczystości pogrzebowe naszego BRATA odbędą się w sobotę, 23 września 2017, o godz. 14.00 w Częstochowie w kościele pod wezwaniem Nawrócenia Św. Pawła Apostoła ul. Trzcinowa 3 (wjazd od ul. Ostatniej) o czym zawiadamiają pogrążeni w smutku i żałobie Bracia z KLUBU VALKYRIE F.G.

W dniach 6-8.10.2017 odbył się jesienny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, którego gospodarzem i organizatorem był klub Boruta MC Poland. Spotkanie miało miejsce w Sulejowie.

Rada Kongresu w składzie:

- Road Runners MC Poland 1%
- Rebels Of Road MC Poland 1%
- Steel Roses MC Poland
- Boruta MC Poland
- Boxer MC Poland
- Born To Ride MC Poland
- No Name MC Poland
- Invaders MC Poland


Rada podjęła podczas obrad następujące ustalenia:

1) Prawo do noszenia pełnych barw klubowych otrzymali:
- West Side Bats FG
- Silver Claw FG

2) Do Rodziny Kongresowej z prawem noszenia przodów dołączył:
- Pieńki Słup Pierwszy (kluby inne)
- Black Diamonds (kluby inne)

3) Kongresy wiosenne będą organizowane około połowy maja - okres cieplejszy, możliwość przyjechania motocyklami
4) W miarę możliwości - miejsca na Kongres powinny znajdować się w centrum Polski
5) Organizatorem wiosennego Kongresu będzie klub Road Runners MC Poland
6) Kongres wesenny 2018 połączony będzie z imprezą 40-lecia Road Runners MC Poland
7) Kluby z Rady Kongresu będą organizowały zimową imprezę integracyjną dla wszystkich klubów kongresowych. Rekomendowany termin przełom listopada i grudnia.
8) Najbliższą imprezę zimową organizuje Invaders MC.

Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu osiągnięć na polskiej scenie motocyklowej!


Wszystkie nowe kluby zaakceptowane przez Kongres prosimy o przesłanie następujących informacji na adres info@klubymotocyklowe.pl:
- wzór barw klubowych (proporcje "kwadrat")
- adres strony internetowej
- kontaktowy adres e-mail
- telefon sekretarza
Jeśli klub jest już umieszczony na stronie i dane są poprawne - nie ma potrzeby przesyłania ich ponownie.

W sprawie naszywek kongresowych prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.


Gospodarzem kolejnego, wiosennego Kongresu będzie klub Road Runners MC Poland.

Wojtas Doctorriders W dn. 9 września 2017 roku odszedł od Nas nagle i tragicznie, w sposób nieoczekiwany i niezrozumiały, nasz Road Captain Wojciech "Wojtas" Zalewski. Uroczystości pogrzebowe odbedą sie w piątek 15-09-2017 o godz. 15:00. w Karakule w parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego. O czym zawiadamiają pogrążeni w żałobie DoctorRiders.

flagaW galerii pojawiły się dwa nowe albumy zdjęć z Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych (wiosna i jesień 2017) autorstwa Izabeli Masłowskiej. Zapraszamy do oglądania i udostępniania. Na stronie natomiast dodana została możliwość udostępniania treści bezpośrednio na Facebook, Twitter i Google+. Pojawił się także formularz kontaktowy w dziale Kontakt. Wkrótce opublikowane zostanie podsumowanie ustaleń jesiennego KPKM.