info button

Jesienny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych odbędzie się w dniach 26-28 października 2018. Miejscem spotkania będzie Hotel Paradiso, ul. Harcerska 12, 26-130 Suchedniów. Informacje dotyczące rezerwacji noclegów zostaną podane wkrótce. Organizatorem jest Steel Roses MC Poland.

info buttonKlub Road Runners MC dementuje wszelkie plotki jakoby miał cokolwiek wspólnego ze zbliżającą się imprezą reklamowaną pod szyldem „zlot motocyklowy przy kwaśnicy” 10-12 sierpień 2018 w Żywcu. Obecny organizator tego pseudo zlotu w bezczelny sposób próbuje robić wrażenie, że jest to reaktywacja imprezy organizowanej przez Road Runners MC i tym sposobem zagwarantować sobie frekwencję. Uważamy to za karygodne! W związku z tym przestrzegamy wszystkie Kongresowe Kluby Motocyklowe i informujemy o bojkocie tej imprezy! Trzeba walczyć z takimi oszustami bo w przyszłości może to spotkać Wasz dorobek i historię klubową, której poświęcamy niejednokrotnie całe swoje życie!

flagaWiosenny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2018. Miejscem spotkania będzie hotel Paradiso, ul. Harcerska 12, 26-130 Suchedniów. Impreza połączona będzie z 40 rocznicą powstania klubu Road Runners MC Poland. Szczegóły na plakacie.

 

W dniach 1-3.06. 2018 odbył się wiosenny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, którego gospodarzem i organizatorem był klub Road Runners MC Poland. Spotkanie miało miejsce w Suchedniowie.

Rada Kongresu w składzie:

- ROAD RUNNERS MC 1%
- REBELS OF ROAD MC POLAND 1%
- BORUTA MC POLAND
- STEEL ROSES MC POLAND
- BOXER MC POLAND
- BORN TO RIDE MC POLAND
- NO NAME MC POLAND
- INVADERS MC POLAND


Rada podjęła podczas obrad następujące ustalenia:

1) Do Rodziny Kongresowej z prawem noszenia przodów dołączyli:
- Moto Ósemka FG - Żuromin
- Rewolta FG - Radom
- Wolni Strzelcy (Kluby Inne) - Trzemeszno
- Chopper Garage (Kluby Inne) - Lubawka

2) Prawo do noszenia pełnych barw na plecach otrzymali:
- Angry Wolf FG Wałbrzych

Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu osiągnięć na polskiej scenie motocyklowej!


Wszystkie nowe kluby zaakceptowane przez Kongres prosimy o przesłanie następujących informacji na adres info@klubymotocyklowe.pl:
- wzór barw klubowych (proporcje "kwadrat")
- adres strony internetowej
- kontaktowy adres e-mail
- telefon sekretarza
Jeśli klub jest już umieszczony na stronie i dane są poprawne - nie ma potrzeby przesyłania ich ponownie.

W sprawie naszywek kongresowych prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.


Gospodarzem kolejnego, wiosennego Kongresu będzie klub Steel Roses MC Poland.


Road Runners MC 1% dziękuje za przybycie na wiosenny Kongres oraz udział w obchodach 40-lecia powstania wszystkim Klubom i zaproszonym gościom.

pobraneZgodnie z ustaleniami KPKM oficjalny termin akcji Motoserce 2018 został ustalony na dzień 09.06.2018. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na adres jano@motoserce.pl. W e-mailu potwierdzającym prosimy o podanie:
- nazwy klubu
- osoby odpowiedzialnej (imię, nazwisko, e-mail, nr.tel.)
- miejsca akcji oraz terminu jeśli ma być inny niż ustalony.

flagaW galerii pojawiły się zdjęcia z Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych (wiosna 2018) autorstwa Izabeli Masłowskiej. Zapraszamy do oglądania i udostępniania. Wkrótce opublikowane zostanie podsumowanie ustaleń wiosennego KPKM.

flagaInvaders MC Poland ma zaszczyt zaprosić na pierwszą imprezę integracyjną klubów zrzeszonych w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, która odbędzie się dnia 09 grudnia 2017 roku w ośrodku wczasowym Orle Gniazdo w Szczyrku. Koszt uczestnictwa 120zł/os (pokoje o niższym standardzie) lub 150zł/os (pokoje o podwyższonym standardzie). W podanej cenie nocleg ze śniadaniem oraz wpisowe na imprezę (catering,koncert,dj itp.). Jednocześnie informujemy że jest możliwość zarezerwowania pokoi na dni poprzedzające imprezę - cena pokoi 60 zł i 90zł za osobe.

Rezerwację pokoi prosimy wysyłać na adres: rezerwacje.kongresowka.2017@interia.pl

Z przyczyn organizacyjnych prosimy o jak najszybsze potwierdzenie rezerwacji (ilość osób i noclegów),ponieważ do 13 listopada musimy potwierdzić przybliżoną ilość uczestników oraz wpłacić zaliczki.

Link do strony ośrodka w którym odbędzie się impreza: http://www.orle-gniazdo.pl/ 

Wszelkie pytania związane z imprezą prosimy kierować bezpośrednio do klubu Invaders MC Poland

 

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 05.06.2018, odszedł nasz MEMBER - TOMEK "KUDŁATY" VC 19-78 MC POLAND. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 09.06.2018 r. o godzinie 10 w Kaplicy na cmentarzu komunalnym w Będzinie przy ulicy 27 Stycznia 11.

Pogrążeni w smutku i żałobie Bracia z KLUBU VC 19-78 MC POLAND